NAOBAY Detox Arcradír tej (100 ml)
Gyártó: | NAOBAY |
Krémes, gyümölcsös arcradír, mely a bőr feszítő érzése nélkül távolítja el az elhalt hámsejteket, a mindennapos szennyeződéseket és serkenti a bőr vérkeringését. | |
Szállítás legkésőbb: | 2021. február 02. |
Egységár: | 39,90 Ft/ml |
|
Leírás és Paraméterek
NAOBAY Detox Arcradír tej (100 ml)
Fedezd fel a NAOBAY új, antioxidánsokban és organikus olajokban gazdag Detox, szennyeződésgátló termékcsaládját, amely a káros városi hatásoknak kitett bőr igényeit fedezi: napközben védelmezi azt a külső behatásoktól, majd a délután folyamán oxigénnel táplálja a bőr legmélyebb rétegeit, az éjszaka folyamán pedig nyugtatja, táplálja.
Ebben a krémes, gyümölcsös arcradírban a sárgabarackmag őrlemény a radírozó szemcse, ami a bőr feszítő érzése nélkül távolítja el az elhalt hámsejteket, a mindennapos szennyeződéseket és serkenti a bőr vérkeringését.
A gránátalmaolaj halványítja az apró ráncokat, sheavajjal és édesmandula-olajjal kombinálva puhítja a bőrt, a benne található alma kivonat pedig nyugtatja azt a radírozás után.
ECOCERT minősítésű, vegán termék.
Használata:
Használjuk az előzőleg megtisztított arcbőrön, gyengéd masszírozó mozdulatokka, majd bő vízzel öblítsük le! Heti 2-3 alkalommal javasolt.
Összetevők:
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil*, Caprylic/capric Triglyceride, Prunus Armeniaca Seed Powder*, Methyl Glucose Sesquistearate, Butyrospermum Parkii Butter*, Prunus Amygdalus dulcis oil*, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Punica Granatum Seed Oil*, Pyrus Malus Fruit Extract*, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Xanthan Gum, Parfum**, Linalool**.
*az összetevők organikus gazdálkodásból származnak
**természetes eredetű illat
99,28 %-a az összetevőknek természetes, 29,93 %-a organikus eredetű.
Termékkategóriák | Arcradír |
Bőrtípus | Minden bőrtípusra |
Kiszerelés | 100 ml |